Hej kochani <3
Jak możecie zauważyć po tytule posta dziś przychodzę do was z typową stylizacją na lato.
Wczoraj wraz z koleżanką wybrałam się na zdjęcie i rezultaty są widoczne poniżej. Ze zdjęć jestem dość zadowolona, więc chyba dobrze. Mam nadzieję że post wam się spodoba jak i również zdjęcia.
Zapraszam! :)

Jak możecie zauważyć po tytule posta dziś przychodzę do was z typową stylizacją na lato.
Wczoraj wraz z koleżanką wybrałam się na zdjęcie i rezultaty są widoczne poniżej. Ze zdjęć jestem dość zadowolona, więc chyba dobrze. Mam nadzieję że post wam się spodoba jak i również zdjęcia.
Zapraszam! :)
Okulary - Sinsay
Crop Top - Butik
Bluza - Croop
Spodenki - Reserved
Buty - Allegro
Bransoletka "Tatuaż" - Chińskie Centrum
Bransoletka Srebrna - Prezent
Deskorolka - Imaginarium
Kubek - Starbucks












.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)