Top 10 piosenek

10:01

Witajcie, po dość długiej, nie planowanej przerwie. Jest to pierwszy post w roku 2015 :). Tak jak mówiłam wiąże się to z brakiem czasu, pomysłów na posty. Tym bardziej że są ferie, i rzadko jestem w domu. Ale dziś przychodzę do was z postem " Top 10 piosenek" wiem że może się to wydać dziwne, ale lepszego pomysłu nie miałam.... Prosiłabym was o to abyście pisali mi w komentarzach pomysły na posty, ponieważ wolę pisać to co wam się będzie dobrze czytało, a nie to co mi ślina na język przyniesie. Ponieważ to jest blog dla was. Możecie także zadawać mi różne pytania, także w komentarzach, na każde odpowiem, a gdy zbierze się  ich trochę, napiszę posta z odpowiedziami na nie.
Nie mogłabym wybrać 10 piosenek najlepszych ever, po prostu podaje wam tu tylko połowę moich ulubionych, tych których słucham najczęściej. Nie mogłabym wybrać ponieważ każda jest wspaniała na swój sposób.

1. Tove lo - Habist2. Ed Sheeran - Give Me Love


3. Lana Del Rey - Blue Jeans
4. Liber i Basia Kurdej - Dzień Dobry Kocham Cię
5. Milky Chance - Stolen Dance
6. 5 Seconds Of Summer - Don't Stop 7.  Enej - Zbudujemy Dom

8. Agata Dziarmagowska - Mogę Wszystko Nic Nie Muszę


9. KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt Wiele

10. Donatan Cleo feat. Enej - Brać


To byłoby na tyle, wybrałam te piosenki które słucham najczęściej, w rzeczywistości jest ich o wiele więcej, ale miałam wybrać tylko 10, był to trudny wybór, ale udało się :))
Na dzisiaj to tyle mam nadzieję że podobało wam się, i czekam na komentarze, z pomysłami na posty i pytaniami do mnie, byłabym wdzięczna i szczęśliwa. Paaa :** You Might Also Like

1 komentarze

  1. Uwielbiam Habits :) super lista http://evening-art.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń