Pierwszy Dzień Wiosny

01:33

Hej kochani.
Dzisiaj mamy 21 Marca czyli kalendarzowy dzień wiosny !
Jak widać na dworze od paru dni zrobiło się cieplej, mam nadzieję że tak już zostanie, że pewnego dnia nie spadnie deszcz który to wszystko zepsuje.
Nareszcie możemy schować wszystkie kurty zimowe, czapki, rękawiczki, i wyjąc coś co będzie akurat na taką pogodę. Ja, zaczęłam już chodzić w kurtce dżinsowej, co może nie jest najlepszym pomysłem ale mi jest tak wygodnie, i co najważniejsze, ciepło.
Teraz dobrze jest wychodzić na dwór, spędzać tam jak najwięcej czasu, korzystać z pięknej pogody, jeździć na rowerze, na rolkach, biegać, wszystko co możliwe aby tylko spędzać tak jak najwięcej czasu.
Wczoraj jak mogliście zauważyć o godzinie 9:47 księżyc zaczął wschodzić na słońce, co było niesamowitym zjawiskiem, niestety bardzo trudno było zrobić zdjęcie tymbardziej że u nas w szkole, większość osób zebrała się na schodach i wszyscy się przepychali dlatego było bardzo trudno.
Jednak widoki były przepiękne, tak jak wcześniej mówiłam  wszyscy zebrali się na schodać przed bardzo, bardz dużym oknem i przez klisze, podziwiali to zjawisko.
Udało mi się zrobić dwa zdjęcia lecz nie są one perfekcyjne, i prawie nic na nich nie widać, jednak wkleje je wam tu.
Mam dla was także przygotowane pare wiosennych OOTD. Wszystkie wzięte są z tumbrl, nie tylko mojego. Przy okazji zapraszam was na mojego tumblr ----> Mój tumblr

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Bardzo łądne stylizacje wiosenne :* Ja też oglądałam przez klisze takie zjawisko i mam takie idelane zdjęcie. Jak chcesz, żeby Ci je przesłać czy coś to napisz :] Masz śliczny design bloga - od razu zaobserwowałam <3

    Zapraszam: http://wikis-life.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. My z okazji 1 dnia wiosny poszliśmy na pizze wczoraj ;)

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń